1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #731

Тема:
Mеханички тастатури
 1. 19 Септември 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  782
  Допаѓања:
  1,254
  Поени од трофеи:
  280
 2. 21 Август 2019

  SpiritBond

  On your way to fame, Машко, од Aerodrom
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  530
  Поени од трофеи:
  155
 3. 21 Август 2019

  Lokvan

  Unstoppable , Машко, од SK
  Мислења:
  2,380
  Допаѓања:
  3,271
  Поени од трофеи:
  1,642
 4. 21 Август 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,019
  Допаѓања:
  4,036
  Поени од трофеи:
  1,702
 5. 21 Август 2019

  -={K-O-R-U-N}=-

  Practice makes perfect, Машко, 32, од Скопје
  Мислења:
  1,558
  Допаѓања:
  1,639
  Поени од трофеи:
  502