1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #673

Тема:
Ретро хардвер
 1. 23 Август 2019

  Balanar

  Practice makes perfect, Машко, 29
  Мислења:
  1,075
  Допаѓања:
  1,152
  Поени од трофеи:
  305
 2. 21 Август 2019

  zirkach

  Gaining Experience, Машко, од Struga
  Мислења:
  165
  Допаѓања:
  107
  Поени од трофеи:
  90
 3. 21 Август 2019

  Chaeld10_8

  On your way to fame
  Мислења:
  826
  Допаѓања:
  632
  Поени од трофеи:
  255
 4. 20 Август 2019

  Lazarko

  On your way to fame, Машко, 42
  Мислења:
  269
  Допаѓања:
  885
  Поени од трофеи:
  155
 5. 20 Август 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  9,077
  Допаѓања:
  8,811
  Поени од трофеи:
  2,317
 6. 20 Август 2019

  CBB_6

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  78
  Допаѓања:
  298
  Поени од трофеи:
  120
 7. 20 Август 2019

  gamer-eddie

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  950
  Допаѓања:
  1,481
  Поени од трофеи:
  375
 8. 20 Август 2019

  b.a

  Gaining Experience
  Мислења:
  128
  Допаѓања:
  359
  Поени од трофеи:
  170