1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #313

Тема:
Ваши фотографии [Читај прв пост!]
 1. 19 Декември 2019

  itstheigyg

  Gaining Experience, Машко, 117
  Мислења:
  390
  Допаѓања:
  351
  Поени од трофеи:
  155
 2. 11 Септември 2019

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  838
  Допаѓања:
  1,778
  Поени од трофеи:
  255
 3. 30 Август 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,181
  Допаѓања:
  3,915
  Поени од трофеи:
  1,817
 4. 21 Август 2019

  JeanB

  Intern, Женско, 30
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 5. 19 Август 2019

  Маша

  On your way to fame, Женско
  Мислења:
  268
  Допаѓања:
  606
  Поени од трофеи:
  330
 6. 19 Август 2019

  mrkela2009

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  175
  Допаѓања:
  191
  Поени од трофеи:
  250
 7. 19 Август 2019

  Taurus

  Модератор, Машко, 39
  Мислења:
  2,345
  Допаѓања:
  1,013
  Поени од трофеи:
  837
 8. 19 Август 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,807
  Допаѓања:
  10,362
  Поени од трофеи:
  2,317
 9. 19 Август 2019

  fuzzjaw

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,333
  Допаѓања:
  2,096
  Поени од трофеи:
  1,355
 10. 19 Август 2019

  TheMarshal

  Practice makes perfect, Машко, 30
  Мислења:
  673
  Допаѓања:
  1,039
  Поени од трофеи:
  215
 11. 19 Август 2019

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,841
  Допаѓања:
  26,085
  Поени од трофеи:
  2,377
 12. 19 Август 2019

  esquimaux

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  592
  Допаѓања:
  992
  Поени од трофеи:
  205
 13. 19 Август 2019

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,925
  Допаѓања:
  4,144
  Поени од трофеи:
  1,702
 14. 19 Август 2019

  HardCorec

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  3,281
  Допаѓања:
  4,814
  Поени од трофеи:
  1,717
 15. 19 Август 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,694
  Допаѓања:
  11,012
  Поени од трофеи:
  1,707