1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #654

Тема:
Ретро хардвер
 1. 21 Август 2019

  b.a

  Gaining Experience
  Мислења:
  128
  Допаѓања:
  358
  Поени од трофеи:
  170
 2. 17 Август 2019

  Costigan_Jr

  Unstoppable , 30, од кај езероно
  Мислења:
  2,841
  Допаѓања:
  3,922
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. 17 Август 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  9,071
  Допаѓања:
  8,809
  Поени од трофеи:
  2,317
 4. 16 Август 2019

  Lazarko

  On your way to fame, Машко, 42
  Мислења:
  269
  Допаѓања:
  885
  Поени од трофеи:
  155