1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #307

Тема:
Ваши фотографии [Читај прв пост!]
 1. 11 Септември 2019

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  838
  Допаѓања:
  1,778
  Поени од трофеи:
  255
 2. 21 Август 2019

  JeanB

  Intern, Женско, 30
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 3. 18 Август 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,181
  Допаѓања:
  3,913
  Поени од трофеи:
  1,817
 4. 15 Август 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,807
  Допаѓања:
  10,361
  Поени од трофеи:
  2,317
 5. 15 Август 2019

  Taurus

  Модератор, Машко, 39
  Мислења:
  2,345
  Допаѓања:
  1,013
  Поени од трофеи:
  837
 6. 15 Август 2019

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,841
  Допаѓања:
  26,085
  Поени од трофеи:
  2,377
 7. 15 Август 2019

  mrkela2009

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  175
  Допаѓања:
  191
  Поени од трофеи:
  250
 8. 15 Август 2019

  MartinK_2

  Intern, Машко, 35, од Скопје
  Мислења:
  45
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  80
 9. 15 Август 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,694
  Допаѓања:
  11,012
  Поени од трофеи:
  1,707
 10. 15 Август 2019

  shooter

  Gaining Experience, Машко, 40
  Мислења:
  555
  Допаѓања:
  362
  Поени од трофеи:
  512