1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Noctua NH-U14S со AM4 додаток !!!
 1. 20 Август 2019 во 10:30

  Psycore

  Gaining Experience, од Скопје
  Мислења:
  472
  Допаѓања:
  404
  Поени од трофеи:
  195
 2. 14 Август 2019

  Ребро

  Intern, Машко
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  20
 3. 14 Август 2019

  PandaBomber

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  363
  Допаѓања:
  457
  Поени од трофеи:
  205
 4. 14 Август 2019

  BlackOuttheWoRlD

  Баниран/a, Машко
  Мислења:
  360
  Допаѓања:
  52
  Поени од трофеи:
  95
 5. 14 Август 2019

  Oktar

  Guru, Машко, 34, од Skopje
  Мислења:
  3,264
  Допаѓања:
  9,395
  Поени од трофеи:
  1,707