1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5091

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 25 Декември 2019

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,059
  Допаѓања:
  3,147
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 1 Септември 2019

  FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,486
  Допаѓања:
  12,655
  Поени од трофеи:
  2,202
 3. 17 Август 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,814
  Допаѓања:
  3,979
  Поени од трофеи:
  1,702
 4. 17 Август 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,165
  Допаѓања:
  1,795
  Поени од трофеи:
  355
 5. 17 Август 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,456
  Допаѓања:
  10,339
  Поени од трофеи:
  1,707
 6. 15 Август 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,292
  Допаѓања:
  702
  Поени од трофеи:
  355
 7. 14 Август 2019

  Kiko93fukru

  Intern, Машко, 25, од Скопје
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  38
  Поени од трофеи:
  80
 8. 14 Август 2019

  Vlad944

  Gaining Experience, Машко, од Битола
  Мислења:
  232
  Допаѓања:
  467
  Поени од трофеи:
  130
 9. 14 Август 2019

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,211
  Допаѓања:
  3,568
  Поени од трофеи:
  1,717
 10. 14 Август 2019

  Sonic.01

  Gaining Experience
  Мислења:
  120
  Допаѓања:
  251
  Поени од трофеи:
  130
 11. 14 Август 2019

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  574
  Допаѓања:
  2,522
  Поени од трофеи:
  1,205
 12. 14 Август 2019

  Abovelife

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  20
 13. 13 Август 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,455
  Допаѓања:
  13,614
  Поени од трофеи:
  2,317
 14. 13 Август 2019

  TheMarshal

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  343
  Допаѓања:
  457
  Поени од трофеи:
  165
 15. 13 Август 2019

  Ace Lud

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,114
  Допаѓања:
  1,935
  Поени од трофеи:
  375
 16. 13 Август 2019

  Grimriper

  Gaining Experience, Машко, од Stip
  Мислења:
  67
  Допаѓања:
  160
  Поени од трофеи:
  80
 17. 13 Август 2019

  zirkach

  Gaining Experience, Машко, од Struga
  Мислења:
  182
  Допаѓања:
  143
  Поени од трофеи:
  140
 18. 13 Август 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,087
  Допаѓања:
  2,411
  Поени од трофеи:
  1,345
 19. 13 Август 2019

  Sukhoi

  Practice makes perfect, Машко, од Куманово
  Мислења:
  1,706
  Допаѓања:
  1,171
  Поени од трофеи:
  492
 20. 13 Август 2019

  SpiritBond

  On your way to fame, Машко, од Aerodrom
  Мислења:
  268
  Допаѓања:
  582
  Поени од трофеи:
  155
 21. 13 Август 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,708
  Допаѓања:
  2,315
  Поени од трофеи:
  1,702
 22. 13 Август 2019

  shooter

  Gaining Experience, Машко, 40
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  352
  Поени од трофеи:
  402
 23. 13 Август 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  388
  Допаѓања:
  305
  Поени од трофеи:
  155