1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #4

Тема:
Замена на звучник на Ѕ8+
 1. 14 Август 2019

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,395
  Допаѓања:
  2,489
  Поени од трофеи:
  1,502
 2. 13 Август 2019

  Chiron

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 3. 13 Август 2019

  yasho

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  427
  Допаѓања:
  505
  Поени од трофеи:
  205
 4. 13 Август 2019

  Uber-

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  151
  Допаѓања:
  133
  Поени од трофеи:
  90