1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #302

Тема:
Ваши фотографии [Читај прв пост!]
 1. 9 oктомври 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,025
  Допаѓања:
  1,351
  Поени од трофеи:
  642
 2. 21 Август 2019

  JeanB

  Intern, Женско, 30
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 3. 15 Август 2019

  fuzzjaw

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,333
  Допаѓања:
  2,096
  Поени од трофеи:
  1,355
 4. 14 Август 2019

  mkd

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  255
  Допаѓања:
  99
  Поени од трофеи:
  382
 5. 13 Август 2019

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,841
  Допаѓања:
  26,085
  Поени од трофеи:
  2,377
 6. 13 Август 2019

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,925
  Допаѓања:
  4,144
  Поени од трофеи:
  1,702
 7. 13 Август 2019

  JasSum

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,791
  Допаѓања:
  1,929
  Поени од трофеи:
  612
 8. 13 Август 2019

  igor_xxxx

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,254
  Допаѓања:
  1,432
  Поени од трофеи:
  512
 9. 13 Август 2019

  M.Pix

  Модератор, Машко, од Скопје
  Мислења:
  767
  Допаѓања:
  2,560
  Поени од трофеи:
  1,280