1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5088

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 25 Декември 2019

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,059
  Допаѓања:
  3,147
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 7 Септември 2019

  Grimriper

  Gaining Experience, Машко, од Stip
  Мислења:
  67
  Допаѓања:
  160
  Поени од трофеи:
  80
 3. 22 Август 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  154
  Допаѓања:
  77
  Поени од трофеи:
  60
 4. 17 Август 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  388
  Допаѓања:
  305
  Поени од трофеи:
  155
 5. 16 Август 2019

  Ребро

  Intern, Машко
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  30
 6. 10 Август 2019

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,280
  Допаѓања:
  1,720
  Поени од трофеи:
  812
 7. 10 Август 2019

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  574
  Допаѓања:
  2,522
  Поени од трофеи:
  1,205
 8. 10 Август 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,708
  Допаѓања:
  2,315
  Поени од трофеи:
  1,702
 9. 10 Август 2019

  -={K-O-R-U-N}=-

  Practice makes perfect, Машко, 32, од Скопје
  Мислења:
  1,587
  Допаѓања:
  1,693
  Поени од трофеи:
  502
 10. 10 Август 2019

  SpiritBond

  On your way to fame, Машко, од Aerodrom
  Мислења:
  268
  Допаѓања:
  582
  Поени од трофеи:
  155
 11. 10 Август 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,612
  Допаѓања:
  4,550
  Поени од трофеи:
  1,677
 12. 10 Август 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  40
 13. 10 Август 2019

  Sludge.Factory

  Practice makes perfect, Машко, 29, од Gostivar
  Мислења:
  713
  Допаѓања:
  1,045
  Поени од трофеи:
  265