1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5086

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 25 Декември 2019

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,059
  Допаѓања:
  3,147
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 1 Септември 2019

  FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,486
  Допаѓања:
  12,655
  Поени од трофеи:
  2,202
 3. 22 Август 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  154
  Допаѓања:
  77
  Поени од трофеи:
  60
 4. 17 Август 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  388
  Допаѓања:
  305
  Поени од трофеи:
  155
 5. 16 Август 2019

  Ребро

  Intern, Машко
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  30
 6. 10 Август 2019

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,280
  Допаѓања:
  1,720
  Поени од трофеи:
  812
 7. 10 Август 2019

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  574
  Допаѓања:
  2,522
  Поени од трофеи:
  1,205
 8. 10 Август 2019

  Dave1

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  61
  Допаѓања:
  96
  Поени од трофеи:
  50
 9. 10 Август 2019

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,477
  Допаѓања:
  10,464
  Поени од трофеи:
  2,342
 10. 9 Август 2019

  Ulrezaj

  Gaining Experience, Машко, од Охрид
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  429
  Поени од трофеи:
  205
 11. 9 Август 2019

  zirkach

  Gaining Experience, Машко, од Struga
  Мислења:
  182
  Допаѓања:
  143
  Поени од трофеи:
  140
 12. 9 Август 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  40
 13. 9 Август 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,455
  Допаѓања:
  13,614
  Поени од трофеи:
  2,317
 14. 9 Август 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,708
  Допаѓања:
  2,315
  Поени од трофеи:
  1,702
 15. 9 Август 2019

  Tomashevski.Aleksandar

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  56
  Допаѓања:
  42
  Поени од трофеи:
  40
 16. 9 Август 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,074
  Допаѓања:
  3,721
  Поени од трофеи:
  1,817
 17. 9 Август 2019

  TATA_MATA

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,611
  Допаѓања:
  1,844
  Поени од трофеи:
  492
 18. 9 Август 2019

  Sukhoi

  Practice makes perfect, Машко, од Куманово
  Мислења:
  1,706
  Допаѓања:
  1,171
  Поени од трофеи:
  492
 19. 9 Август 2019

  Grimriper

  Gaining Experience, Машко, од Stip
  Мислења:
  67
  Допаѓања:
  160
  Поени од трофеи:
  80
 20. 9 Август 2019

  Pane24

  Unstoppable , Машко, 34, од Ethermine
  Мислења:
  4,406
  Допаѓања:
  3,737
  Поени од трофеи:
  1,717
 21. 9 Август 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,087
  Допаѓања:
  2,411
  Поени од трофеи:
  1,345
 22. 9 Август 2019

  xCorbe

  Gaining Experience, Машко, од Prilep
  Мислења:
  171
  Допаѓања:
  136
  Поени од трофеи:
  150