1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5086

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 17 Август 2019 во 13:35

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 39, од Битола
  Мислења:
  273
  Допаѓања:
  223
  Поени од трофеи:
  155
 2. 16 Август 2019 во 21:39

  Ребро

  Intern, Машко
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  20
 3. 10 Август 2019

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,142
  Допаѓања:
  1,527
  Поени од трофеи:
  702
 4. 10 Август 2019

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  545
  Допаѓања:
  2,334
  Поени од трофеи:
  1,205
 5. 10 Август 2019

  Dave1

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  48
  Допаѓања:
  77
  Поени од трофеи:
  50
 6. 10 Август 2019

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,382
  Допаѓања:
  10,164
  Поени од трофеи:
  2,342
 7. 9 Август 2019

  Ulrezaj

  Gaining Experience, Машко, од Охрид
  Мислења:
  322
  Допаѓања:
  374
  Поени од трофеи:
  205
 8. 9 Август 2019

  zirkach

  Gaining Experience, Машко, од Struga
  Мислења:
  161
  Допаѓања:
  92
  Поени од трофеи:
  60
 9. 9 Август 2019

  Tenny

  Intern, Машко, 23
  Мислења:
  20
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  30
 10. 9 Август 2019

  gOJDO

  Мислења:
  8,435
  Допаѓања:
  11,032
  Поени од трофеи:
  2,317
 11. 9 Август 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 23
  Мислења:
  2,691
  Допаѓања:
  2,267
  Поени од трофеи:
  1,702
 12. 9 Август 2019

  Tomashevski.Aleksandar

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  41
  Поени од трофеи:
  40
 13. 9 Август 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 28
  Мислења:
  3,868
  Допаѓања:
  3,419
  Поени од трофеи:
  1,707
 14. 9 Август 2019

  ТАТА_МАТА

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,332
  Допаѓања:
  1,450
  Поени од трофеи:
  355
 15. 9 Август 2019

  Sukhoi

  Practice makes perfect, Машко, од Куманово
  Мислења:
  1,685
  Допаѓања:
  1,130
  Поени од трофеи:
  492
 16. 9 Август 2019

  Grimriper

  Gaining Experience, Машко, од Stip
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  143
  Поени од трофеи:
  80
 17. 9 Август 2019

  Pane24

  Unstoppable , Машко, од Ethermine
  Мислења:
  4,052
  Допаѓања:
  3,021
  Поени од трофеи:
  1,717
 18. 9 Август 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  947
  Допаѓања:
  2,139
  Поени од трофеи:
  1,230
 19. 9 Август 2019

  xCorbe

  Gaining Experience, Машко, од Prilep
  Мислења:
  166
  Допаѓања:
  127
  Поени од трофеи:
  150