1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5083

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 25 Декември 2019

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,059
  Допаѓања:
  3,147
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 1 Септември 2019

  FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,486
  Допаѓања:
  12,655
  Поени од трофеи:
  2,202
 3. 27 Август 2019

  b.a

  Gaining Experience
  Мислења:
  142
  Допаѓања:
  416
  Поени од трофеи:
  180
 4. 18 Август 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,292
  Допаѓања:
  702
  Поени од трофеи:
  355
 5. 16 Август 2019

  Ребро

  Intern, Машко
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  30
 6. 15 Август 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,184
  Допаѓања:
  6,230
  Поени од трофеи:
  1,802
 7. 14 Август 2019

  Tegla

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  196
  Допаѓања:
  357
  Поени од трофеи:
  190
 8. 11 Август 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,455
  Допаѓања:
  13,614
  Поени од трофеи:
  2,317
 9. 10 Август 2019

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,280
  Допаѓања:
  1,720
  Поени од трофеи:
  812
 10. 10 Август 2019

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  574
  Допаѓања:
  2,522
  Поени од трофеи:
  1,205
 11. 10 Август 2019

  CBB_6

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  133
  Допаѓања:
  491
  Поени од трофеи:
  130
 12. 10 Август 2019

  TylerMkD

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  2,105
  Допаѓања:
  3,466
  Поени од трофеи:
  1,692
 13. 9 Август 2019

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,517
  Допаѓања:
  25,587
  Поени од трофеи:
  2,377
 14. 9 Август 2019

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Skopje
  Мислења:
  907
  Допаѓања:
  1,567
  Поени од трофеи:
  265
 15. 9 Август 2019

  Sukhoi

  Practice makes perfect, Машко, од Куманово
  Мислења:
  1,706
  Допаѓања:
  1,171
  Поени од трофеи:
  492
 16. 9 Август 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,012
  Допаѓања:
  1,325
  Поени од трофеи:
  642
 17. 8 Август 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,581
  Допаѓања:
  3,521
  Поени од трофеи:
  1,817
 18. 8 Август 2019

  SpiritBond

  On your way to fame, Машко, од Aerodrom
  Мислења:
  268
  Допаѓања:
  582
  Поени од трофеи:
  155
 19. 8 Август 2019

  TheMarshal

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  343
  Допаѓања:
  457
  Поени од трофеи:
  165
 20. 8 Август 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,708
  Допаѓања:
  2,315
  Поени од трофеи:
  1,702
 21. 8 Август 2019

  Molec

  Unstoppable , Машко, од Шифоњер
  Мислења:
  1,351
  Допаѓања:
  2,167
  Поени од трофеи:
  1,502
 22. 8 Август 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,165
  Допаѓања:
  1,795
  Поени од трофеи:
  355
 23. 8 Август 2019

  alexandar23

  Intern, Машко
  Мислења:
  34
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  20
 24. 8 Август 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,814
  Допаѓања:
  3,979
  Поени од трофеи:
  1,702
 25. 8 Август 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,938
  Допаѓања:
  2,317
  Поени од трофеи:
  1,602
 26. 8 Август 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,087
  Допаѓања:
  2,411
  Поени од трофеи:
  1,345