1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5079

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 25 Декември 2019

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,059
  Допаѓања:
  3,147
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 1 Септември 2019

  FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,486
  Допаѓања:
  12,655
  Поени од трофеи:
  2,202
 3. 22 Август 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  154
  Допаѓања:
  77
  Поени од трофеи:
  60
 4. 21 Август 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,279
  Допаѓања:
  8,691
  Поени од трофеи:
  2,207
 5. 9 Август 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  390
  Допаѓања:
  407
  Поени од трофеи:
  155
 6. 9 Август 2019

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,517
  Допаѓања:
  25,587
  Поени од трофеи:
  2,377
 7. 9 Август 2019

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Skopje
  Мислења:
  907
  Допаѓања:
  1,567
  Поени од трофеи:
  265
 8. 9 Август 2019

  Sukhoi

  Practice makes perfect, Машко, од Куманово
  Мислења:
  1,706
  Допаѓања:
  1,171
  Поени од трофеи:
  492
 9. 9 Август 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,012
  Допаѓања:
  1,325
  Поени од трофеи:
  642
 10. 8 Август 2019

  fikus

  Intern, Машко
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 11. 8 Август 2019

  Sliderr

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  31
  Допаѓања:
  71
  Поени од трофеи:
  100
 12. 8 Август 2019

  xCorbe

  Gaining Experience, Машко, од Prilep
  Мислења:
  171
  Допаѓања:
  136
  Поени од трофеи:
  150
 13. 8 Август 2019

  boro1

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,625
  Допаѓања:
  1,287
  Поени од трофеи:
  612
 14. 8 Август 2019

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  319
  Допаѓања:
  286
  Поени од трофеи:
  145
 15. 8 Август 2019

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,477
  Допаѓања:
  10,464
  Поени од трофеи:
  2,342
 16. 8 Август 2019

  123456

  On your way to fame, Машко, 115, од Naselba Dracevo, Kisela Voda, Macedonia
  Мислења:
  981
  Допаѓања:
  544
  Поени од трофеи:
  265
 17. 8 Август 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,938
  Допаѓања:
  2,317
  Поени од трофеи:
  1,602
 18. 8 Август 2019

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,211
  Допаѓања:
  3,568
  Поени од трофеи:
  1,717
 19. 8 Август 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,074
  Допаѓања:
  3,721
  Поени од трофеи:
  1,817
 20. 8 Август 2019

  Ulrezaj

  Gaining Experience, Машко, од Охрид
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  430
  Поени од трофеи:
  205
 21. 8 Август 2019

  icemaher

  Intern, Машко, од Куманово
  Мислења:
  36
  Допаѓања:
  22
  Поени од трофеи:
  180
 22. 8 Август 2019

  TylerMkD

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  2,105
  Допаѓања:
  3,466
  Поени од трофеи:
  1,692
 23. 8 Август 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,087
  Допаѓања:
  2,411
  Поени од трофеи:
  1,345
 24. 8 Август 2019

  Grimriper

  Gaining Experience, Машко, од Stip
  Мислења:
  67
  Допаѓања:
  160
  Поени од трофеи:
  80
 25. 8 Август 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,165
  Допаѓања:
  1,795
  Поени од трофеи:
  355
 26. 8 Август 2019

  prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,810
  Допаѓања:
  5,012
  Поени од трофеи:
  2,312
 27. 8 Август 2019

  SpiritBond

  On your way to fame, Машко, од Aerodrom
  Мислења:
  268
  Допаѓања:
  582
  Поени од трофеи:
  155
 28. 8 Август 2019

  M.Pix

  Модератор, Машко, од Скопје
  Мислења:
  723
  Допаѓања:
  2,401
  Поени од трофеи:
  1,280
 29. 8 Август 2019

  igor_xxxx

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,244
  Допаѓања:
  1,384
  Поени од трофеи:
  512
 30. 8 Август 2019

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  574
  Допаѓања:
  2,522
  Поени од трофеи:
  1,205
 31. 8 Август 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,708
  Допаѓања:
  2,315
  Поени од трофеи:
  1,702
 32. 8 Август 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,455
  Допаѓања:
  13,614
  Поени од трофеи:
  2,317