1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #394

Тема:
Нексио - ценовник
 1. 25 Август 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  125
  Допаѓања:
  51
  Поени од трофеи:
  60
 2. 4 Август 2019

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,187
  Допаѓања:
  1,617
  Поени од трофеи:
  812
 3. 3 Август 2019

  Mario.Bog

  Gaining Experience, Машко, 25, од Скопје
  Мислења:
  858
  Допаѓања:
  424
  Поени од трофеи:
  255
 4. 3 Август 2019

  Sludge.Factory

  On your way to fame, Машко, 28, од Gostivar
  Мислења:
  596
  Допаѓања:
  832
  Поени од трофеи:
  265
 5. 3 Август 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  784
  Допаѓања:
  1,285
  Поени од трофеи:
  280