1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2392

Тема:
Позитивни искуства со продажба на хардвер/предмети ( од членови на It.com.mk)
 1. 26 Август 2019

  -={K-O-R-U-N}=-

  Practice makes perfect, Машко, 32, од Скопје
  Мислења:
  1,587
  Допаѓања:
  1,693
  Поени од трофеи:
  502
 2. 2 Август 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,423
  Допаѓања:
  13,525
  Поени од трофеи:
  2,317
 3. 2 Август 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,448
  Допаѓања:
  10,319
  Поени од трофеи:
  1,707
 4. 2 Август 2019

  Маша

  Gaining Experience, Женско
  Мислења:
  222
  Допаѓања:
  474
  Поени од трофеи:
  305
 5. 2 Август 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  385
  Допаѓања:
  298
  Поени од трофеи:
  155