1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2383

Тема:
Позитивни искуства со продажба на хардвер/предмети ( од членови на It.com.mk)
 1. 23 Август 2019

  ARMac

  Орган, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  6,198
  Допаѓања:
  7,117
  Поени од трофеи:
  2,207
 2. 18 Август 2019

  b.a

  Gaining Experience
  Мислења:
  142
  Допаѓања:
  413
  Поени од трофеи:
  180
 3. 16 Август 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,422
  Допаѓања:
  13,523
  Поени од трофеи:
  2,317
 4. 29 Јули 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,015
  Допаѓања:
  9,651
  Поени од трофеи:
  2,317
 5. 29 Јули 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,309
  Допаѓања:
  4,525
  Поени од трофеи:
  1,702