1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2382

Тема:
Позитивни искуства со продажба на хардвер/предмети ( од членови на It.com.mk)
 1. 23 Август 2019

  ARMac

  Орган, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  6,198
  Допаѓања:
  7,117
  Поени од трофеи:
  2,207
 2. 29 Јули 2019

  Pane24

  Unstoppable , Машко, 34, од Ethermine
  Мислења:
  4,394
  Допаѓања:
  3,724
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. 29 Јули 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,074
  Допаѓања:
  3,721
  Поени од трофеи:
  1,817
 4. 29 Јули 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,255
  Допаѓања:
  8,653
  Поени од трофеи:
  2,207
 5. 29 Јули 2019

  JunkieMKD

  Retro King, Машко, од Ке Пенине
  Мислења:
  2,330
  Допаѓања:
  981
  Поени од трофеи:
  842