1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #15402

Тема:
Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија
 1. 28 Јули 2019

  goran_oh

  Practice makes perfect, Машко, од Ohrid
  Мислења:
  1,334
  Допаѓања:
  1,120
  Поени од трофеи:
  355
 2. 27 Јули 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,817
  Допаѓања:
  3,982
  Поени од трофеи:
  1,702
 3. 27 Јули 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,623
  Допаѓања:
  4,565
  Поени од трофеи:
  1,677
 4. 27 Јули 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,096
  Допаѓања:
  2,458
  Поени од трофеи:
  1,345