1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2380

Тема:
Позитивни искуства со продажба на хардвер/предмети ( од членови на It.com.mk)
 1. 20 Јули 2019

  omegaRED

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,284
  Допаѓања:
  2,647
  Поени од трофеи:
  1,707
 2. 20 Јули 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,074
  Допаѓања:
  3,721
  Поени од трофеи:
  1,817
 3. 19 Јули 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,422
  Допаѓања:
  13,523
  Поени од трофеи:
  2,317
 4. 19 Јули 2019

  ivan1500

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  436
  Допаѓања:
  1,304
  Поени од трофеи:
  315
 5. 19 Јули 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,015
  Допаѓања:
  9,651
  Поени од трофеи:
  2,317
 6. 19 Јули 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,577
  Допаѓања:
  3,515
  Поени од трофеи:
  1,817
 7. 19 Јули 2019

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,507
  Допаѓања:
  25,572
  Поени од трофеи:
  2,377
 8. 19 Јули 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,448
  Допаѓања:
  10,318
  Поени од трофеи:
  1,707