1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Xoom, a PayPal Service
 1. 17 Јули 2019

  goceiva

  Intern, Машко
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  180
 2. 16 Јули 2019

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  940
  Допаѓања:
  1,130
  Поени од трофеи:
  270
 3. 16 Јули 2019

  Маша

  On your way to fame, Женско
  Мислења:
  240
  Допаѓања:
  526
  Поени од трофеи:
  305
 4. 16 Јули 2019

  StOrMK

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  759
  Допаѓања:
  388
  Поени од трофеи:
  205
 5. 16 Јули 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  865
  Допаѓања:
  1,427
  Поени од трофеи:
  280
 6. 16 Јули 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,173
  Допаѓања:
  9,783
  Поени од трофеи:
  2,317
 7. 16 Јули 2019

  NecrotoX

  Unstoppable , Машко, 30, од Скопје
  Мислења:
  2,822
  Допаѓања:
  2,674
  Поени од трофеи:
  1,702
 8. 16 Јули 2019

  Ragnar

  On your way to fame, Машко, 39
  Мислења:
  896
  Допаѓања:
  962
  Поени од трофеи:
  205
 9. 16 Јули 2019

  Banjifiko

  Unbeatable , 47, од Skopje
  Мислења:
  3,021
  Допаѓања:
  4,284
  Поени од трофеи:
  1,812
 10. 16 Јули 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,627
  Допаѓања:
  4,566
  Поени од трофеи:
  1,677