1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #215

Тема:
Фискалните и гаранциите
 1. 17 Јули 2019

  mrkela2009

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  176
  Допаѓања:
  192
  Поени од трофеи:
  250
 2. 16 Јули 2019

  RoninMK

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  141
  Допаѓања:
  133
  Поени од трофеи:
  90
 3. 16 Јули 2019

  Ragnar

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Macedonia
  Мислења:
  1,004
  Допаѓања:
  1,084
  Поени од трофеи:
  305
 4. 16 Јули 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,554
  Допаѓања:
  4,910
  Поени од трофеи:
  1,702
 5. 16 Јули 2019

  igor_xxxx

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,254
  Допаѓања:
  1,433
  Поени од трофеи:
  512