1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #206

Тема:
Фискалните и гаранциите
 1. 16 Јули 2019

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  981
  Допаѓања:
  1,190
  Поени од трофеи:
  270
 2. 16 Јули 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,554
  Допаѓања:
  4,910
  Поени од трофеи:
  1,702
 3. 16 Јули 2019

  despotovikj

  On your way to fame, Машко, 25
  Мислења:
  1,057
  Допаѓања:
  516
  Поени од трофеи:
  355
 4. 16 Јули 2019

  moongose

  Unstoppable , 50
  Мислења:
  2,327
  Допаѓања:
  2,570
  Поени од трофеи:
  1,692
 5. 16 Јули 2019

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,910
  Допаѓања:
  26,282
  Поени од трофеи:
  2,377
 6. 16 Јули 2019

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  636
  Допаѓања:
  387
  Поени од трофеи:
  205
 7. 16 Јули 2019

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,107
  Допаѓања:
  3,262
  Поени од трофеи:
  1,717
 8. 15 Јули 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,784
  Допаѓања:
  9,434
  Поени од трофеи:
  2,207
 9. 15 Јули 2019

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Skopje
  Мислења:
  983
  Допаѓања:
  1,722
  Поени од трофеи:
  265
 10. 15 Јули 2019

  dddragan

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  249
  Допаѓања:
  271
  Поени од трофеи:
  205
 11. 15 Јули 2019

  NecrotoX

  Unstoppable , Машко, 30, од Скопје
  Мислења:
  2,931
  Допаѓања:
  2,781
  Поени од трофеи:
  1,702