1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2544

Тема:
Intel vs AMD
 1. 16 Јули 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,303
  Допаѓања:
  711
  Поени од трофеи:
  355
 2. 16 Јули 2019

  imortel

  Gaining Experience, Машко, 31, од Скопје
  Мислења:
  105
  Допаѓања:
  139
  Поени од трофеи:
  140
 3. 15 Јули 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  851
  Допаѓања:
  1,412
  Поени од трофеи:
  280
 4. 15 Јули 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,387
  Допаѓања:
  8,845
  Поени од трофеи:
  2,207