1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #204

Тема:
Фискалните и гаранциите
 1. 19 Јули 2019

  Majestic

  Gaining Experience, Машко, од Битола
  Мислења:
  126
  Допаѓања:
  121
  Поени од трофеи:
  250
 2. 16 Јули 2019

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  977
  Допаѓања:
  1,187
  Поени од трофеи:
  270
 3. 15 Јули 2019

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,105
  Допаѓања:
  3,271
  Поени од трофеи:
  1,717
 4. 15 Јули 2019

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Skopje
  Мислења:
  982
  Допаѓања:
  1,715
  Поени од трофеи:
  265
 5. 15 Јули 2019

  NecrotoX

  Unstoppable , Машко, 30, од Скопје
  Мислења:
  2,924
  Допаѓања:
  2,779
  Поени од трофеи:
  1,702