1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
B&H Photo Video
 1. 3 Декември 2019 во 14:51

  MadBuldog

  Intern, Машко, од Скопје
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  170
 2. 12 Јули 2019

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  892
  Допаѓања:
  1,070
  Поени од трофеи:
  270
 3. 12 Јули 2019

  igor_xxxx

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,235
  Допаѓања:
  1,345
  Поени од трофеи:
  512
 4. 12 Јули 2019

  Can4sta

  Баниран/a
  Мислења:
  308
  Допаѓања:
  333
  Поени од трофеи:
  325
 5. 11 Јули 2019

  Banjifiko

  Unbeatable , 47, од Skopje
  Мислења:
  2,972
  Допаѓања:
  4,205
  Поени од трофеи:
  1,812
 6. 11 Јули 2019

  M.Pix

  Модератор, Машко, од Скопје
  Мислења:
  692
  Допаѓања:
  2,293
  Поени од трофеи:
  1,280
 7. 11 Јули 2019

  stefan_off

  Gaining Experience, од MKD
  Мислења:
  321
  Допаѓања:
  266
  Поени од трофеи:
  305