1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Nintendo Switch Lite (20.09.2019)
 1. 10 Јули 2019

  VerGer

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  529
  Допаѓања:
  509
  Поени од трофеи:
  205
 2. 10 Јули 2019

  toshex

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,878
  Допаѓања:
  3,814
  Поени од трофеи:
  1,702
 3. 10 Јули 2019

  TylerMkD

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,988
  Допаѓања:
  3,251
  Поени од трофеи:
  1,442
 4. 10 Јули 2019

  JunkieMKD

  Retro King, Машко, од Ке Пенине
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  629
  Поени од трофеи:
  842