1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Igra torrent virus
 1. 12 Јули 2019

  Sonic.01

  Gaining Experience
  Мислења:
  106
  Допаѓања:
  191
  Поени од трофеи:
  90
 2. 12 Јули 2019

  Draynor

  Intern, Машко, 20
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  32
  Поени од трофеи:
  30
 3. 11 Јули 2019

  causevd

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  351
  Допаѓања:
  260
  Поени од трофеи:
  205
 4. 11 Јули 2019

  SpiritBond

  Gaining Experience, Машко, од Aerodrom
  Мислења:
  236
  Допаѓања:
  494
  Поени од трофеи:
  130
 5. 11 Јули 2019

  BlueBaron

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  135
  Поени од трофеи:
  80
 6. 11 Јули 2019

  NecrotoX

  Unstoppable , Машко, 29, од Скопје
  Мислења:
  2,794
  Допаѓања:
  2,631
  Поени од трофеи:
  1,702
 7. 11 Јули 2019

  apo808

  Intern, Машко, 26
  Мислења:
  40
  Допаѓања:
  17
  Поени од трофеи:
  10
 8. 11 Јули 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  5,989
  Допаѓања:
  8,107
  Поени од трофеи:
  2,207
 9. 10 Јули 2019

  Krk198

  Gaining Experience, Машко, 25
  Мислења:
  129
  Допаѓања:
  144
  Поени од трофеи:
  100
 10. 10 Јули 2019

  Вајкинг

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  995
  Допаѓања:
  1,141
  Поени од трофеи:
  330
 11. 10 Јули 2019

  DrMTR

  Guru, 32
  Мислења:
  6,185
  Допаѓања:
  6,288
  Поени од трофеи:
  2,202
 12. 10 Јули 2019

  Gregorius_Morganus

  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  20
  Поени од трофеи:
  10
 13. 10 Јули 2019

  esquimaux

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  532
  Допаѓања:
  831
  Поени од трофеи:
  205
 14. 10 Јули 2019

  DonFrozex

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  852
  Допаѓања:
  986
  Поени од трофеи:
  270
 15. 10 Јули 2019

  philldm

  Intern, Машко, од Скопје
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  20
 16. 10 Јули 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  883
  Допаѓања:
  1,307
  Поени од трофеи:
  255
 17. 10 Јули 2019

  SmartGuru

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  315
  Допаѓања:
  274
  Поени од трофеи:
  205
 18. 10 Јули 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  909
  Допаѓања:
  2,022
  Поени од трофеи:
  1,230
 19. 10 Јули 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  735
  Допаѓања:
  1,200
  Поени од трофеи:
  280
 20. 10 Јули 2019

  G4M3R

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  422
  Допаѓања:
  316
  Поени од трофеи:
  205