1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2486

Тема:
Intel vs AMD
 1. 13 Јули 2019

  boriseto

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  238
  Допаѓања:
  209
  Поени од трофеи:
  180
 2. 10 Јули 2019

  Justice for All

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  214
  Допаѓања:
  133
  Поени од трофеи:
  140
 3. 9 Јули 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,188
  Допаѓања:
  620
  Поени од трофеи:
  355
 4. 9 Јули 2019

  ileste

  Gaining Experience, 31
  Мислења:
  1,247
  Допаѓања:
  304
  Поени од трофеи:
  355
 5. 9 Јули 2019

  Arabian

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  571
  Допаѓања:
  281
  Поени од трофеи:
  265
 6. 9 Јули 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,603
  Допаѓања:
  4,517
  Поени од трофеи:
  1,677
 7. 9 Јули 2019

  itstheigyg

  Gaining Experience, Машко, 117
  Мислења:
  286
  Допаѓања:
  238
  Поени од трофеи:
  155
 8. 9 Јули 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 23
  Мислења:
  2,708
  Допаѓања:
  2,298
  Поени од трофеи:
  1,702
 9. 9 Јули 2019

  Скоти

  Gaining Experience, Машко, 27
  Мислења:
  228
  Допаѓања:
  396
  Поени од трофеи:
  180
 10. 9 Јули 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,138
  Допаѓања:
  4,268
  Поени од трофеи:
  1,702
 11. 9 Јули 2019

  DelphiUser

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  907
  Допаѓања:
  956
  Поени од трофеи:
  255
 12. 9 Јули 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  802
  Допаѓања:
  1,316
  Поени од трофеи:
  280
 13. 9 Јули 2019

  ChemicalAngel

  Gaining Experience
  Мислења:
  788
  Допаѓања:
  205
  Поени од трофеи:
  502
 14. 9 Јули 2019

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  469
  Допаѓања:
  280
  Поени од трофеи:
  155