1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2484

Тема:
Intel vs AMD
 1. 8 Август 2019

  RoninMK

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  123
  Допаѓања:
  117
  Поени од трофеи:
  90
 2. 9 Јули 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,288
  Допаѓања:
  701
  Поени од трофеи:
  355
 3. 9 Јули 2019

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  527
  Допаѓања:
  314
  Поени од трофеи:
  205
 4. 8 Јули 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,309
  Допаѓања:
  4,525
  Поени од трофеи:
  1,702