1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #287

Тема:
Ваши фотографии [Читај прв пост!]
 1. 29 oктомври 2019

  Zeddomazed

  Intern, Машко
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  30
 2. 21 Август 2019

  JeanB

  Intern, Женско, 30
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 3. 13 Август 2019

  igor_xxxx

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,254
  Допаѓања:
  1,432
  Поени од трофеи:
  512
 4. 21 Јули 2019

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,926
  Допаѓања:
  4,147
  Поени од трофеи:
  1,702
 5. 11 Јули 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,963
  Допаѓања:
  2,348
  Поени од трофеи:
  1,602
 6. 9 Јули 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  194
  Допаѓања:
  114
  Поени од трофеи:
  90
 7. 9 Јули 2019

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,237
  Допаѓања:
  3,618
  Поени од трофеи:
  1,717
 8. 9 Јули 2019

  tupacan

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,509
  Допаѓања:
  1,965
  Поени од трофеи:
  612
 9. 8 Јули 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  400
  Допаѓања:
  408
  Поени од трофеи:
  155
 10. 8 Јули 2019

  krisbt

  Gaining Experience, Машко, од Битола
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  102
  Поени од трофеи:
  287
 11. 8 Јули 2019

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  838
  Допаѓања:
  1,778
  Поени од трофеи:
  255
 12. 8 Јули 2019

  Propeller

  Intern, Машко, 30
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  12
  Поени од трофеи:
  70
 13. 8 Јули 2019

  esquimaux

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  592
  Допаѓања:
  992
  Поени од трофеи:
  205
 14. 8 Јули 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,695
  Допаѓања:
  11,013
  Поени од трофеи:
  1,707
 15. 8 Јули 2019

  fuzzjaw

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,333
  Допаѓања:
  2,096
  Поени од трофеи:
  1,355
 16. 8 Јули 2019

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,841
  Допаѓања:
  26,086
  Поени од трофеи:
  2,377