1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #285

Тема:
Ваши фотографии [Читај прв пост!]
 1. 10 Јули 2019

  MartinK_2

  Intern, Машко, 35, од Скопје
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  80
 2. 9 Јули 2019

  tupacan

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,513
  Допаѓања:
  1,969
  Поени од трофеи:
  612
 3. 8 Јули 2019

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  725
  Поени од трофеи:
  205
 4. 8 Јули 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  11,052
  Допаѓања:
  10,558
  Поени од трофеи:
  2,317
 5. 8 Јули 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,662
  Допаѓања:
  4,523
  Поени од трофеи:
  1,727
 6. 8 Јули 2019

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,239
  Допаѓања:
  3,621
  Поени од трофеи:
  1,717
 7. 8 Јули 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,769
  Допаѓања:
  11,376
  Поени од трофеи:
  1,707