1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2441

Тема:
Intel vs AMD
 1. 15 Јули 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,157
  Допаѓања:
  8,536
  Поени од трофеи:
  2,207
 2. 7 Јули 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,258
  Допаѓања:
  687
  Поени од трофеи:
  355
 3. 7 Јули 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,253
  Допаѓања:
  4,443
  Поени од трофеи:
  1,702
 4. 7 Јули 2019

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Skopje
  Мислења:
  903
  Допаѓања:
  1,548
  Поени од трофеи:
  265