1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2440

Тема:
Intel vs AMD
 1. 31 Јули 2019

  RoninMK

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  118
  Допаѓања:
  117
  Поени од трофеи:
  90
 2. 15 Јули 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,157
  Допаѓања:
  8,536
  Поени од трофеи:
  2,207
 3. 13 Јули 2019

  drifter

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  122
  Допаѓања:
  334
  Поени од трофеи:
  300
 4. 8 Јули 2019

  ileste

  Gaining Experience, 32
  Мислења:
  1,241
  Допаѓања:
  303
  Поени од трофеи:
  355
 5. 8 Јули 2019

  Futurelakimens

  On your way to fame, Машко, 21
  Мислења:
  1,053
  Допаѓања:
  561
  Поени од трофеи:
  305
 6. 8 Јули 2019

  Скоти

  Gaining Experience, Машко, 28
  Мислења:
  259
  Допаѓања:
  487
  Поени од трофеи:
  205
 7. 8 Јули 2019

  ChemicalAngel

  Gaining Experience
  Мислења:
  793
  Допаѓања:
  208
  Поени од трофеи:
  502
 8. 8 Јули 2019

  Eddytion

  Intern, Машко, од SK
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  70
 9. 8 Јули 2019

  pecko95

  Gaining Experience, Машко, 24
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  68
  Поени од трофеи:
  50
 10. 7 Јули 2019

  Dave1

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  58
  Допаѓања:
  93
  Поени од трофеи:
  50
 11. 7 Јули 2019

  itstheigyg

  Gaining Experience, Машко, 117
  Мислења:
  332
  Допаѓања:
  281
  Поени од трофеи:
  155
 12. 7 Јули 2019

  Sukhoi

  Practice makes perfect, Машко, од Куманово
  Мислења:
  1,702
  Допаѓања:
  1,161
  Поени од трофеи:
  492
 13. 7 Јули 2019

  TATA_MATA

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,535
  Допаѓања:
  1,743
  Поени од трофеи:
  492
 14. 7 Јули 2019

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Skopje
  Мислења:
  903
  Допаѓања:
  1,548
  Поени од трофеи:
  265
 15. 7 Јули 2019

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  518
  Допаѓања:
  306
  Поени од трофеи:
  205