1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #387

Тема:
Официјална тема за Рам мемории
 1. 8 Јули 2019

  Fensa#08

  Intern, Машко, 22
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  10
 2. 5 Јули 2019

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  555
  Допаѓања:
  2,400
  Поени од трофеи:
  1,205
 3. 5 Јули 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  123
  Допаѓања:
  50
  Поени од трофеи:
  60
 4. 5 Јули 2019

  NecrotoX

  Unstoppable , Машко, 30, од Скопје
  Мислења:
  2,828
  Допаѓања:
  2,668
  Поени од трофеи:
  1,702