1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #250

Тема:
АМЦ во стечај !?
 1. 6 Септември 2019

  tamamuzicar

  Intern, 44
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  60
 2. 23 Јуни 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,026
  Допаѓања:
  1,355
  Поени од трофеи:
  642
 3. 22 Јуни 2019

  Ace Lud

  Unstoppable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,121
  Допаѓања:
  2,000
  Поени од трофеи:
  1,375
 4. 22 Јуни 2019

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,332
  Допаѓања:
  5,246
  Поени од трофеи:
  2,302
 5. 21 Јуни 2019

  AleksandarCaki

  Practice makes perfect, Машко, 27, од Скопје
  Мислења:
  599
  Допаѓања:
  1,408
  Поени од трофеи:
  265
 6. 20 Јуни 2019

  Futurelakimens

  On your way to fame, Машко, 22
  Мислења:
  1,414
  Допаѓања:
  866
  Поени од трофеи:
  442
 7. 19 Јуни 2019

  BEST

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  311
  Допаѓања:
  280
  Поени од трофеи:
  195
 8. 19 Јуни 2019

  Sukhoi

  Practice makes perfect, Машко, од Куманово
  Мислења:
  1,732
  Допаѓања:
  1,205
  Поени од трофеи:
  602
 9. 19 Јуни 2019

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Skopje
  Мислења:
  982
  Допаѓања:
  1,716
  Поени од трофеи:
  265
 10. 19 Јуни 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  433
  Допаѓања:
  343
  Поени од трофеи:
  155