1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #249

Тема:
АМЦ во стечај !?
 1. 22 Јуни 2019

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,332
  Допаѓања:
  5,247
  Поени од трофеи:
  2,302
 2. 20 Јуни 2019

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  913
  Допаѓања:
  1,103
  Поени од трофеи:
  270
 3. 20 Јуни 2019

  Futurelakimens

  On your way to fame, Машко, 22
  Мислења:
  1,111
  Допаѓања:
  595
  Поени од трофеи:
  305
 4. 19 Јуни 2019

  Sukhoi

  Practice makes perfect, Машко, од Куманово
  Мислења:
  1,706
  Допаѓања:
  1,171
  Поени од трофеи:
  492
 5. 19 Јуни 2019

  NecrotoX

  Unstoppable , Машко, 30, од Скопје
  Мислења:
  2,818
  Допаѓања:
  2,670
  Поени од трофеи:
  1,702
 6. 19 Јуни 2019

  JasSum

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,777
  Допаѓања:
  1,890
  Поени од трофеи:
  612
 7. 19 Јуни 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,394
  Допаѓања:
  13,460
  Поени од трофеи:
  2,317