1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #248

Тема:
АМЦ во стечај !?
 1. 6 Септември 2019

  tamamuzicar

  Intern, 44
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  60
 2. 30 Јуни 2019

  StalkeR

  Unbeatable , Машко, 29
  Мислења:
  4,211
  Допаѓања:
  4,065
  Поени од трофеи:
  1,817
 3. 20 Јуни 2019

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  980
  Допаѓања:
  1,189
  Поени од трофеи:
  270
 4. 20 Јуни 2019

  Futurelakimens

  On your way to fame, Машко, 22
  Мислења:
  1,414
  Допаѓања:
  866
  Поени од трофеи:
  442
 5. 20 Јуни 2019

  Вајкинг

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,002
  Допаѓања:
  1,245
  Поени од трофеи:
  380
 6. 19 Јуни 2019

  BEST

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  311
  Допаѓања:
  277
  Поени од трофеи:
  195
 7. 19 Јуни 2019

  null_ptr

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  601
  Допаѓања:
  576
  Поени од трофеи:
  255
 8. 19 Јуни 2019

  JasSum

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,791
  Допаѓања:
  1,929
  Поени од трофеи:
  612
 9. 19 Јуни 2019

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  634
  Допаѓања:
  387
  Поени од трофеи:
  205
 10. 19 Јуни 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,710
  Допаѓања:
  14,459
  Поени од трофеи:
  2,317
 11. 19 Јуни 2019

  NecrotoX

  Unstoppable , Машко, 30, од Скопје
  Мислења:
  2,927
  Допаѓања:
  2,778
  Поени од трофеи:
  1,702