1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #676

Тема:
Dota 2
 1. 2 Септември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,422
  Допаѓања:
  13,523
  Поени од трофеи:
  2,317
 2. 19 Јуни 2019

  imortel

  Gaining Experience, Машко, 31, од Скопје
  Мислења:
  100
  Допаѓања:
  133
  Поени од трофеи:
  140
 3. 19 Јуни 2019

  Costigan_Jr

  Unstoppable , 30, од Битола
  Мислења:
  2,832
  Допаѓања:
  3,948
  Поени од трофеи:
  1,717
 4. 19 Јуни 2019

  Psycore

  Gaining Experience, од Скопје
  Мислења:
  490
  Допаѓања:
  438
  Поени од трофеи:
  195
 5. 18 Јуни 2019

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,271
  Допаѓања:
  1,718
  Поени од трофеи:
  812