1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #12

Тема:
Маржи при продажба на high-end хардвер?
 1. 18 Јуни 2019

  The-spiki

  Gaining Experience, Машко, 40
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  65
  Поени од трофеи:
  210
 2. 16 Јуни 2019

  zirkach

  Gaining Experience, Машко, од Struga
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  145
  Поени од трофеи:
  140
 3. 16 Јуни 2019

  philldm

  Intern
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  20
 4. 16 Јуни 2019

  Tomislav96

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  819
  Допаѓања:
  936
  Поени од трофеи:
  265