1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #53

Тема:
ИТ Кариера истражување: Плати во ИТ индустријата
 1. 12 Јуни 2019

  omegaRED

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,284
  Допаѓања:
  2,649
  Поени од трофеи:
  1,707
 2. 12 Јуни 2019

  StOrMK

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  743
  Допаѓања:
  388
  Поени од трофеи:
  205
 3. 12 Јуни 2019

  The-spiki

  Gaining Experience, Машко, 39
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  210
 4. 12 Јуни 2019

  emsss

  Sensei Модератор, Женско
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  25
 5. 12 Јуни 2019

  Taurus

  Модератор, Машко, 38
  Мислења:
  2,334
  Допаѓања:
  987
  Поени од трофеи:
  837
 6. 12 Јуни 2019

  JasSum

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,777
  Допаѓања:
  1,890
  Поени од трофеи:
  612
 7. 12 Јуни 2019

  moongose

  Unstoppable , 50
  Мислења:
  2,076
  Допаѓања:
  2,326
  Поени од трофеи:
  1,692
 8. 12 Јуни 2019

  M.Pix

  Модератор, Машко, од Скопје
  Мислења:
  723
  Допаѓања:
  2,401
  Поени од трофеи:
  1,280