1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #51

Тема:
ИТ Кариера истражување: Плати во ИТ индустријата
 1. 18 Јуни 2019

  bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,073
  Допаѓања:
  1,182
  Поени од трофеи:
  355
 2. 12 Јуни 2019

  The-spiki

  Gaining Experience, Машко, 39
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  210
 3. 12 Јуни 2019

  M.Pix

  Модератор, Машко, од Скопје
  Мислења:
  723
  Допаѓања:
  2,401
  Поени од трофеи:
  1,280
 4. 12 Јуни 2019

  moongose

  Unstoppable , 50
  Мислења:
  2,076
  Допаѓања:
  2,326
  Поени од трофеи:
  1,692