• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #4

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   krema

   Professor
   • Мислења
    12,422
   • Реакции
    11,719
   • Поени од трофеи
    2,317
  2. Ми се допаѓа

   l1d0v1c

   Practice makes perfect Од Скопје
   • Мислења
    651
   • Реакции
    1,349
   • Поени од трофеи
    375
 • Вчитување…
На врв Дно