• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #2

Сите (5) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (5)

  1. Ми се допаѓа

   boriseto

   Gaining Experience
   • Мислења
    424
   • Реакции
    385
   • Поени од трофеи
    205
  2. Ми се допаѓа

   goce03

   Practice makes perfect 41 Од Skopje
   • Мислења
    1,077
   • Реакции
    1,839
   • Поени од трофеи
    365
  3. Ми се допаѓа

   Filip95

   Intern 26
   • Мислења
    29
   • Реакции
    9
   • Поени од трофеи
    20
  4. Ми се допаѓа

   mihovkris

   Practice makes perfect Од Неготино
   • Мислења
    1,816
   • Реакции
    1,341
   • Поени од трофеи
    492
  5. Ми се допаѓа

   itstheigyg

   On your way to fame
   • Мислења
    541
   • Реакции
    564
   • Поени од трофеи
    205
 • Вчитување…
На врв Дно