• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   TATA_MATA

   Unstoppable
   • Мислења
    1,958
   • Реакции
    2,515
   • Поени од трофеи
    1,492
  2. Ми се допаѓа

   psyside

   Rising Star
   • Мислења
    28,080
   • Реакции
    29,082
   • Поени од трофеи
    2,342
  3. Ми се допаѓа

   bon_ton

   Intern 31
   • Мислења
    23
   • Реакции
    3
   • Поени од трофеи
    10
  4. Ми се допаѓа

   Fatal1ty_

   Großmeister
   • Мислења
    22,331
   • Реакции
    28,687
   • Поени од трофеи
    2,377
 • Вчитување…
На врв Дно