1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2286

Тема:
Intel vs AMD
 1. 11 Јуни 2019

  Скоти

  Gaining Experience, Машко, 27
  Мислења:
  183
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  180
 2. 11 Јуни 2019

  toshex

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,993
  Допаѓања:
  3,976
  Поени од трофеи:
  1,702
 3. 11 Јуни 2019

  Mario.Bog

  Gaining Experience, Машко, 25, од Скопје
  Мислења:
  820
  Допаѓања:
  403
  Поени од трофеи:
  255
 4. 11 Јуни 2019

  Serko

  Gaining Experience, Машко, 20
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  92
  Поени од трофеи:
  50