1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2285

Тема:
Intel vs AMD
 1. 14 Јуни 2019

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  468
  Допаѓања:
  280
  Поени од трофеи:
  155
 2. 11 Јуни 2019

  Скоти

  Gaining Experience, Машко, 27
  Мислења:
  228
  Допаѓања:
  393
  Поени од трофеи:
  180
 3. 11 Јуни 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  3,955
  Допаѓања:
  3,572
  Поени од трофеи:
  1,817
 4. 11 Јуни 2019

  ChemicalAngel

  Gaining Experience
  Мислења:
  788
  Допаѓања:
  205
  Поени од трофеи:
  502
 5. 11 Јуни 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  40
  Допаѓања:
  58
  Поени од трофеи:
  50
 6. 11 Јуни 2019

  gamer-eddie

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  943
  Допаѓања:
  1,502
  Поени од трофеи:
  375
 7. 11 Јуни 2019

  Mario.Bog

  Gaining Experience, Машко, 25, од Скопје
  Мислења:
  867
  Допаѓања:
  431
  Поени од трофеи:
  255
 8. 11 Јуни 2019

  Winncoot

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  84
  Поени од трофеи:
  50