1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3

Тема:
Домени и нивната законска регулатива
 1. 14 Јануари 2020

  DrMTR

  Guru, 33
  Мислења:
  6,500
  Допаѓања:
  6,574
  Поени од трофеи:
  2,202
 2. 11 Јуни 2019

  yasho

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  452
  Допаѓања:
  578
  Поени од трофеи:
  205
 3. 11 Јуни 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,617
  Допаѓања:
  6,970
  Поени од трофеи:
  1,802
 4. 10 Јуни 2019

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  977
  Допаѓања:
  1,187
  Поени од трофеи:
  270
 5. 10 Јуни 2019

  Pulse

  Practice makes perfect, Машко, од 127.0.0.1
  Мислења:
  1,263
  Допаѓања:
  1,316
  Поени од трофеи:
  380