1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5295

Тема:
Windows 10 генерална дискусија
 1. 17 Јуни 2019

  The Geek Boy

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  515
  Допаѓања:
  206
  Поени од трофеи:
  205
 2. 10 Јуни 2019

  TexasUS

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  196
  Допаѓања:
  119
  Поени од трофеи:
  90
 3. 9 Јуни 2019

  mihovkris

  On your way to fame, 25, од Неготино
  Мислења:
  888
  Допаѓања:
  584
  Поени од трофеи:
  205
 4. 9 Јуни 2019

  toplel

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  556
  Допаѓања:
  565
  Поени од трофеи:
  205
 5. 8 Јуни 2019

  Astraion

  Unstoppable , Машко, 38, од Струмица
  Мислења:
  1,560
  Допаѓања:
  2,373
  Поени од трофеи:
  1,492