1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5281

Тема:
Windows 10 генерална дискусија
 1. 17 Јуни 2019

  The Geek Boy

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  805
  Допаѓања:
  320
  Поени од трофеи:
  205
 2. 8 Јуни 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,325
  Допаѓања:
  724
  Поени од трофеи:
  355
 3. 8 Јуни 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,964
  Допаѓања:
  2,348
  Поени од трофеи:
  1,602
 4. 8 Јуни 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,607
  Допаѓања:
  3,537
  Поени од трофеи:
  1,817