1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5279

Тема:
Windows 10 генерална дискусија
 1. 8 Јуни 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  154
  Допаѓања:
  77
  Поени од трофеи:
  60
 2. 8 Јуни 2019

  Sludge.Factory

  Practice makes perfect, Машко, 29, од Gostivar
  Мислења:
  712
  Допаѓања:
  1,045
  Поени од трофеи:
  265
 3. 7 Јуни 2019

  SmartGuru

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  350
  Допаѓања:
  334
  Поени од трофеи:
  205
 4. 7 Јуни 2019

  NecrotoX

  Unstoppable , Машко, 30, од Скопје
  Мислења:
  2,818
  Допаѓања:
  2,670
  Поени од трофеи:
  1,702